Se încarcă pagina ...

Departamente

ANUNȚ

În atenția cadrelor didactice de la Facultatea de Management, Inginerie Economică în Agricultură și Dezvoltare Rurală, vă informăm că, organizarea alegerilor  pentru Directorii de departament și pentru membrii Consiliului Departamentului  se va desfășura în Corpul P, Etajul I, Sala 42 pe data de 25.09.2015 (Vineri), în intervalul orar 8.00-11.00

DEPARTAMENTUL MANAGEMENT SI MARKETING
Director Departament: Prof. univ. dr. Elena STOIAN

  1. ALECU IOAN Profesor
  2. DINU TOMA ADRIAN Profesor
  3. STOIAN ELENA  Profesor
  4. TUDOR VALENTINA  Profesor
  5. CONDEI RETA Profesor
  6. NICULAE IOANA Profesor
  7. TEMOCICO GEORGETA Profesor
  8. BECIU SILVIU Conferențiar
  9. CHIHAIA ANISOARA Conferențiar
  10. FRONE DUMITRU FLORIN Conferențiar
  11. MOCUȚA DORINA Conferențiar
  12. TUREK RAHOVEANU ADRIAN Conferențiar
  13. MARCUŢĂ LIVIU Conferențiar
  14. ALECU EUGENIA Șef lucrări 
  15. ALECU IOAN IULIAN Șef lucrări
  16. ANGELESCU CRISTINA ELENA Șef lucrări
  17. BEIA SILVIU IONUT Șef lucrări
  18. BUZATU CRISTIANA Șef lucrări
  19. COFAS ELENA Șef lucrări
  20. MICU MARIUS MIHAI Șef lucrări
  21. PANAIT RAZVAN  Șef lucrări
  22. VLAD IONELA MITUKO Șef lucrări
  23. ENACHE CALCEDONIA Șef lucrări
  24. COSTAICHE GEORGIANA Șef lucrări
  25. NECULA RALUCA Șef lucrări
  26. ARGHIROIU ARMENIȚA Asistent

DEPARTAMENTUL ECONOMIE, CONTABILITATE SI AGROTURISM
Director Departament: Prof. univ. dr. Ion DONA

  1. DONA ION Profesor
  2. POPESCU AGATHA MARIANA Profesor
  3. FÎNTÎNERU GINA Profesor
  4. TINDECHE CRISTIANA Profesor
  5. CREŢU ROMEO CĂTĂLIN Profesor
  6. FÎNTÎNERU ALEXANDRU Profesor
  7. HONŢUS ADELAIDA CRISTINA Profesor
  8. STOIAN MARIA Conferențiar
  9. MĂRCUŢĂ ALINA GABRIELA Conferențiar
  10. TOMA ELENA Conferențiar
  11. ANGELESCU CARMEN Conferențiar
  12. DAIA MIHAI Conferențiar
  13. CIŞMAŞ SUZANA Conferențiar
  14. FILIPESCU FLORIN Șef lucrări
  15. SOARE ELENA Șef lucrări
  16. STOICEA PAULA Șef lucrări
  17. BĂLAN AURELIA VASILICA Șef lucrări
  18. DOBRE CARINA Șef lucrări
  19. CHIURCIU IRINA Șef lucrări
  20. CONSTANTIN ANDREEA Șef lucrări
  21. ŞTEFAN PETRICĂ Șef lucrări
  22. DARAGUS ATTILA Șef lucrări
  23. ZAHARIA IULIANA Șef lucrări
  24. FRUMUŞELU MIHAI Asistent
  25. IORGA ADINA Asistent
  26. SMEDESCU DRAGOŞ Asistent

 

 

 

    Filiale Management

 

Informaţii