Se încarcă pagina ...

Absolventi 2002

Nr. crt. Numele si prenumele Locul de munca actual Localitate Functia Ocupata Domeniul de activitate Modul de angajare
1 Adronovici Liliana S.C. Intergrup S.R.L. Bucuresti inginer economist consultanta agricolă recomandare
2 Albu Mihail          
3 Alecu Ioan Iulian U.S.A.M.V. Bucuresti doctorand cu frecventă Învatamant concurs
4 Beciu Silviu U.S.A.M.V. Bucuresti doctorand cu frecventă Învatamant concurs
5 Botea Antoanela S.C. Poha S.A.  Calarasi  economist constructii concurs
6 Botosan Luise Maria A.S.A.S. Bucuresti inginer cercetare recomandare
7 Bozneanu Lia          
8 Brailoiu Cristian U.S.A.M.V. Bucuresti manager Învatamant recomandare
9 Burghelea Liviu Contract Franta Bucuresti inginer agricultură concurs
10 Dragnea Arina Maria Societatea Nationala de Îmbunatatiri funciare,Sucursala Bucuresti economist altele recomandare
11 Gandea Georgian   Bucuresti      
12 Gheorghe Vasilica A.M.C.S.I.T Politehnica Bucuresti referent cercetare recomandare
13 Jurubita Cornelia U.S.A.M.V. Bucuresti secretara  Învatamant concurs
14 Matei Richard Nicolae S.C. Syngenta S.A. Bucuresti Farm Relation Cordinator pesticide concurs
15 Mihai Daniel Nicolae S.C. Hofigal Import Export S.A. Bucuresti inginer economist producerea si consumul de medicamente concurs
16 Mihai Gina Mirela S.C. Intergrup S.R.L. Bucuresti inginer economist consultanta agricolă recomandare
17 Mitranus Florin          
18 Malaescu Ionut Alexandru          
19 Misa Mihai Laurentiu S.C. Hrista S.R.L.  Calarasi manager comert cu piese si accesorii auto recomandare
20 Miu Ionela Laura          
21 Oltean Cristina Angelica U.S.A.M.V. Bucuresti secretara  Învatamant concurs
22 Olteanu Ana Petrina Contract Germania   asiatent Învatamant concurs
23 Olteanu Eduard          
24 Pocotila Alexandru Ioan          
25 Popescu Suzana I.C.D.E.A. A.S.A.S. Bucuresti asistent cercetare cercetare concurs
26 Preotu Simona Claudia S.C. Regal International S.R.L. Bucuresti asistent manager comerţ concurs
27 Radu Anca Raluca S.C. Eres Rotcom 2001 S.R.L. Bucuresti manager agroalimentar concurs
28 Rucareanu Raluca Magdalena S.C. Gerem Minerva S.R.L.  Ploiesti asistent manager cadastru concurs
29 Secareanu Florin Dan          
30 Spirea Ionela Luminita S.C. Foneast S.R.L.  Oltenita economist filatura de lană concurs
31 Stanescu Oana Cornelia U.S.A.M.V. Bucuresti doctorand cu frecventă Învatamant concurs
32 Stoica Nelu          
33 sucata Alexandru          
34 Tudoran Florin          
35 Vasiliu Gabriela          
 

 

    Filiale Management

 

Informaţii