Se încarcă pagina ...

Absolventi 2001

Nr. crt. Numele si prenumele Locul de munca actual Functia Ocupata Domeniul de activitate Modul de angajare
1. Androne V. Gheorghe Danuţ Primaria Bucuresti referent protectia plantelor concurs
2. Bala T. Simona Societate agricola lobozia inginer agricultură recomandare
3. Banu I. Luiza National TV redactor productie - divertisment concurs
4. Berca M. Laurentiu Gabriel Agrovet S.A.  analist de marketing cercetari de marketing recomandare
5. Budica Gh. O. Corneliu Alberto Contract Elvetia inginer agricultură concurs
6. Burcea Gh. stefania Societate agricolă inginer agricultură interviu
7. Capdemai G. Razvan Costel International Financial Service S.A. Consultant vanzari tichete de masă interviu
8. Ciobanu N. Iulian Cristian R.G.I.C. S.A. consultant financiar investitii si consultantă concurs
9. Ciomag N. Ciprian Mihai Contract Canada inginer agricultură concurs
10. Cojocaru S. Valentin Eugen Altex agent vanzari altele recomandare
11. Constantin V. Constanta Tarom S.A. economist contabilitate- venituri recomandare
12. Constantinescu M. Lauerentiu Marcel Institutul Cantacuzino economist contabilitate recomandare
13. Cososchi M. E. Milena S.C. Monolit Industry S.R.L. inginer economist altele concurs
14. Calin I. Loredana Marcela Contract Franta      
15. Calin V. Valentina U.S.A.M.V. Bucuresti doctorand cu frecventă Învatamant concurs
16. Cuturela Gh. Silvia Agentia domeniilor statului inginer fond funciar recomandare
17. Dragulin Gh. stefania Elena U.S.A.M.V. Bucuresti doctorand cu frecventă Învatamant concurs
18. Grigore V. Roxana Mihaela I.C.C.P.T. Balotesti economist agro-industrial recomandare
19. Gherghe N. Petrica Claudiu Societate agricolă inginer agricultură interviu
20. Gheorghita R. Laurentiu S.C. East West Priority S.R.L. manager agricultură interviu
21. Hofman N. Anton Ioan Cabinet veterinar asistent manager altele recomandare
22. Ilie I. Cristina Iuliana B.C.R. Agentia Titan economist credite concurs
23. Ivan C. Daniel S.C.T.S.S. S.A. gestionar aprovizionare interviu
24. Manea P. Dragoş Flamingo Computers director de marketing calculatoare concurs
25. Mihai A. Bogdan Cristian Ministerul de interne cadru militar politie concurs
26. Mitrache C. Adrian Mihai Laurentiu  Sectia politie nr. 18  ofiter serviciu politie concurs
27. Olteanu C. Victor I.C.E.A.D.R  A.S.A.S. cerecetator stintific cercetare concurs
28. Opris S. Eduard Agentia domeniilor statului inginer agricultură recomandare
29. Peanci N. Mariana S.C. Arizona Grup S.A. contabil amanet recomandare
30. Preda M. Georgiana Laura Societate agricolă inginer agricultură recomandare
31. Posea Flavius Lucian Societate agricolă inginer agricultură recomandare
32. Popa M. Mihai Giuseppe Mirobank S.A. coordonator credite bancare bancar - agricol concurs
33. Puscasu C. Draguta Sosietate agricolă economist agricultură recomandare
34. Radu Popovici I. Andrei U.S.A.M.V. Bucuresti doctorand cu frecvenă Învatamant interviu
35. Simion L. Adriana Lucia Firma Dobrogea Constanta inspector marketing marketing, industria alimentară concurs
36. Simion L. Petru Laurentiu I.C.D.E.A. A.S.A.S. asistent cercetare cercetare concurs
37. Spataru C. Elena Catalina  Pizza Hut secretar agro-industrial interviu
38. Sturzu E. Cristiana Silvia U.S.A.M.V. Bucuresti doctorand cu frecventă Învatamant concurs
39. santa V. Laura Felicia Contract Australia      
40. Tudor V. Adriana Constanta Metrou Otopeni agent vanzari agro-industrial interviu
41. Teodorescu V. Alexandrina S.C.Evil S.R.L. inginer import - export interviu
42. Toma V. Valentin Ministerul Agriculturii, Alimentatiei si padurilor inspector de specialitate finantari externe concurs
43. Ungureanu C. Nicolae Octavian Tora Computers Productions Tehnical manager informatica tehnologie interviu
44. Zaharia C. Aurelian Gabriel Societate agricolă inginer agricultură recomandare
45. Vasilescu P. Ana Maria Firma media economist media interviu
46. Bica Gh. Carmen Interbrends S.A. contabil servicii recomandare
 

 

    Filiale Management

 

Informaţii